Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

AP Accountant with German

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Języki: niemiecki, angielski
Nr referencyjny: ARG/037/PEL
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania:
Zapewnienie wysokiej jakości i profesjonalnej codziennej obsługi księgowej w ramach uzgodnionego SLA
Wykonywanie codziennych transakcji księgowych w dziale AP
Księgowanie faktur
Obsługa zapytań dostawców przez e-mail i telefon
Budowanie dobrych relacji, skuteczna komunikacja z klientami i współpracownikami

Wymagania:

Wymagania:
Chęć zdobycia doświadczenia w dziale księgowości AP
Roczne doświadczenie na adekwatnym stanowisku mile widziane
Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1)
Dobra znajomość MS Office
Umiejętność posługiwania się systemem SAP mile widziana
Dobra organizacja pracy
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną na czas nieokreślony
Program Mybenefit
Prywatną opiekę medyczną
Możliwość pracy zdalnej
Świeże owoce
Chillout room
Oferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:06-08-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/AP-Accountant-with-German/73997-101936-26-rk5-1192.html