Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Contract Managment Specialist

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Języki: angielski, wszystkie języki
Nr referencyjny: CMS/037/DEN
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania:
Analiza i weryfikacja kontraktów - praca na draftach (NDA, MSA, SOW, SLA)
Negocjacje prawne umów
Ścisła współpraca z klientem biznesowym
Przegląd dokumentacji i wyjaśnianie rozbieżności
Procesowanie i archiwizowanie dokumentów w systemach

Wymagania:

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
Duże zdolności analityczne oraz negocjacyjne
Pro aktywność i umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

Oferujemy:
Umowę o pracę na czas określony za pośrednictwem Manpower
Konkurencyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku oraz wzięcia udziału w ciekawym programie szkoleniowym
Pakiet socjalny (opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie PZU)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Prawo
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:13-04-2024
  • • Data zamieszczenia:07-08-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Contract-Managment-Specialist/74094-102107-26-rk5-1192.html