PROWORK
Logo Pracodawcy

Klient ProworkPl, prywatna klinika rehabilitacyjna w rejonie Owocka zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę oddziałową z doświadczeniem pielęgniarskim w zarządzaniu zespołem na pełny etat lub kontrakt.
Pracuj w nowoczesnej klinice rehabilitacyjnej! Wynagrodzenie ok 10 000 zl brutto  do negocjacji
Rozpoczęcie pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka oddziałowa Warszawa/ Otwock pilnie od sierpnia 2019. Zobacz aktualne oferty dla pielegniarek w Polsce i w Wielkiej Brytanii zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty. Podaj swoje preferencje i oczeiwane warunki zatrudnienia- pomożemy Ci znaleźć zaufanego pracodawcę w Polsce lub w UK

Praca Pielęgniarka/arz Oddziałowa prywatna klinika rejon Otwock / 10000 zl brutto/mies

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Otwock rejon

Wynagrodzenie: nie mniej niż 10000 PLN brutto/m-c

Opis stanowiska:

Klient ProworkPl, prywatna nowoczesna klinika rehabilitacyjna rejon Otwock zatrudni pielęgniarkę Oddziałową na pełny etat lub umowę kontraktową. Wynagrodzenie ok 10 000 zł  brutto w zalezności od kwalifikacji. Klinika specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów po wypadkach, urazach czy zabiegach kardiologicznych. Obowiązki obejmują: zarządzanie ok. 50 osobowym zespołem pielęgniarskim i opiekuńczym, organizacja zatrudnienia i pracy personelu oraz usług zewnętrznych, zarządzanie procedurami medycznymi i właściwą opieką nad pacjentami, zarządzanie budżetem, koordynacja procedur zwiazanych z dokumentacja medyczną.
Pracodawca zapewnia pracę zgodnie z nowoczesnymi procedurami i możliowść dalszego rozwoju i szkoleń zawodowych. Mile widzani kandydaci z doświadczeniem za granicą, którzy rozważają ponowne podjęcie pracy w Polsce! Podejmij pracę jako pielęgniarka w Polsce! Złóż aplikację z ProworkPL.

W przypadku zainteresowania pracą jako pielęgniarz/pielęgniarka w prywatnej klinice Warszawa Otwock
lub w innych rejonach  w Polsce, zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV.
Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek / pielęgniarzy w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Szukasz pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Polsce czy w UK? Planujesz się przeprowadzic z rodziną do UK czy szukasz pracy w Polsce? Skontaktuj się z ProworkPL, pomożemy Ci wybrac zaufanego pracodawcę i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!
Termin rozpoczęcia: sierpień 2019

Wymagania:

wymagania do pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka oddziałowa:
wykształcenie kierunkowe
min. 3 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem
mile widziane doświadzcenie w prywatnym sektorze medycznym
mile widzana znajomośc angielskiego lub francuskiego
gotowość do podjęcie stałej pracy w rejonie Otwocka od sierpnia 2019 lub w ustalonym terminie

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub (do wyboru) kontrakt
wynagrodzenie ok 10 000 zł brutto/ miesiąc do negocjacji
 praca w systemie 8-godzinnym, pon -pt w godzinach 7.00 -15.00

Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:21-03-2024
  • • Data zamieszczenia:15-08-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: anna@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';