PROWORK
Logo Pracodawcy

Prywatne przedszkole na Żoliborzu poszukuje Asystenta nauczyciela na pełny etat od listopada 2019 - wynagrodzenie 3500 zł. Jeśli chcesz pracować z dziećmi - Podejmij pierwszą pracę w PRZEDSZKOLU - zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla opiekunków przedszkolnych i nauczycieli w Warszawie oferty na 2019 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę.

Pomoc Nauczyciela praca przedszkole Warszawa Żoliborz / 3500 brutto

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Wynagrodzenie: nie mniej niż 3500 PLN brutto/m-c

Opis stanowiska:

Klient ProworkPL EDU, dwujęzyczne przedszkole na Żoliborzu zatrudni do pracy jako pomoc nauczyciela w przedszkolu. Obowiązki to wspomaganie pracy wychowacy grupy i  pomoc w zabawach i aktywnościach, posiłkach itp.  Jeśli chcesz pracować z dziećmi w przedszkolu - pracuj jako pomoc nauczyciela i podwyższaj kwalifikacje. Ze względu na dwujęzyczny profil przedszkola mile wiedziana komunikatywna znajomość angielskiego. Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. od listopada 2019.
ProworkPL EDU Najlepsze oferty pracy w prywatnych szkołach i przedszkolach Warszawa dla nauczycieli, pomocy nauczycieli, opieknów dziennych! Rekrutacja na stanowiska w edukacji prywatnej! Praca dla nuczycieli w prywatnych szkołach i przedszkolach Warszawa i inne miasta w Polsce. Jobs for teachers & native English speakers in Warsaw, Poland.
Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przeszkolu/ szkole  czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl dołacz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Jobs for teachers 2019 in Warsaw, Poland
Termin rozpoczęcia: listopad 2019

Wymagania:

Chęć do pracy z dziećmi i praktyczne doświadczenie w opiece/zajmowaniu sie dziećmi
Mile widziani Kandydaci/ kandydatki w w trakcie studiów - pedagogika przedszkolna  lub podobne kierunki
Komunikatywna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Chęć do pracy z dziećmi i gotowość do uczenia się.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny etat 40 godzin/ tydz
Wynagrodzenie od 3500  zl brutto ( 2500 netto)
Pakiety prywatnej opieki medycznej

Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:10-10-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: anna@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';