PROWORK
Logo Pracodawcy

Nauka języka i praca w USA! Wyjedź do Stanów jako Au Pair!

Praca Au Pair USA 2020 Gap Year w Nowy Orlean! / 790 usd/mies.

Miejsce pracy: Polska, , Nowy Orlean

Opis stanowiska:

Amerykańska rodzina  z 3 dzieci (5, 7 i 10 lat) zatrudni Au Pair  z prawem jazdy stycznia 2020. Au pair będzie zawozić dzieci do szkoły, na zajęcia dodatkowe, pomagać w nauce. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w Nowym Orleanie, opłaca przelot do USA - roczny kontrakt i wiza amerykańska J1.
Zostań Au Pair USA i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w Stanach Zjednoczonych. Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair.
Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair. Teraz cała aplikacja online i prosta procedura.
Dołącz do Nas i oglądaj filmy, relacje i opinie naszych  Au Pair!
You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland
Instagram: prowork.aupair
Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw
Zobacz też inne wyjazdy językowe Au Pair USA i Au Pair Europa z Prowork Au Pair
Prowork Au Pair. Najlepsze wyjazdy językowe i Au Pair Gap Year od 1999 roku!

Termin rozpoczęcia: styczeń 2020

Wymagania:

● wiek 18-27 lat (Twój wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami)
● ukończona szkoła średnia (technikum, liceum), matura nie jest wymagana
● komunikatywny angielski (na poziomie szkoły średniej)
● referencje/ polecenia  poświadczające Twoje doświadczenie min. 200 godzin opieki nad dziećmi u rodzin prywatnych, sąsiadów, udzielaniu korepetycji, pracy na koloniach, wolontariat, praktyki. Doświadczenie w opiece nad dziećmi w rodzinie też się liczy jako dodatkowe godziny!
● prawo jazdy ( możesz złożyć aplikację w trakcie kursu na prawo jazdy)
● możesz wyjechać w dowolnym terminie w 2020 roku!

Oferujemy:

● przelot w obie strony z/ do Polski do/ z USA. Do wyboru wyloty z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Berlina (+ inne miasta w Europie)
● 3 dniowe  szkolenie  Au Pair Orientation w Nowym Jorku.
● Jako Au Pair w USA otrzymujesz minimum 195,75 usd/ tydz. skalkulowane w oparciu regu-lacje Departamentu Stanu w USA  z uwzględnieniem kosztów zamieszkania i wyżywienia.
● jednorazowe stypendium 500 USD na edukację (do wyboru różne kursy)
● rozszerzone ubezpieczenie zdrowotne (w odróżnieniu od innych organizatorów nie płacisz za rozszerzone ubezpieczenie - otrzymujesz polisę na 500 tys usd)
● 2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu
● travel month – możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc na podróże i zwiedzanie USA po zakończeniu kontraktu.
● możliwość przedłużenia wizy J1 i pobytu w USA o kolejne 6, 9 lub 12 m-cy.
● pomoc i opieka partnerskiego biura w danym rejonie

Kontrakt 12 m-cy +

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:18-03-2024
  • • Data zamieszczenia:18-11-2019

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: a.kaczorowska@prowork.com.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';