HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Specjalista Automatyk

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży papierniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty Automatyka. Nowo wybudowany zakład z nowoczesnym parkiem maszynowym zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej. Jednym z elementów podjęcia współpracy na tym stanowisku jest czasową relokacją w okolice Poznania. Nasz Klient zapewnia wówczas zakwaterowanie oraz dodatek relokacyjny. Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu specjalistów, którzy docenią wkład i chęć rozwoju w obszarze automatyki.
Obowiązki:
  • utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń
  • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii
  • sterowanie oraz programowanie sterowników
  • wykonywanie kalibracji maszyn
  • Zapewnienie optymalizacji pracy systemów automatyki

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne: automatyk, mechatronik
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość pracy w systemie zmianowym
  • dobra znajomość systemów automatyki przemysłowej, pneumatyki, hydrauliki oraz układów sterowania
  • umiejętność odczytywania oraz tworzenia schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,
  • znajomość sterowników PLC
  • znajomość paneli operatorskich
  • uprawnienia SEP

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • intensywny pakiet szkoleń
  • system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie pracownicze

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1154057
  • • Data aktualizacji:18-10-2021
  • • Data zamieszczenia:01-09-2021

FAQ-Pomoc Kontakt