HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Brygadzista

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Sosnowiec

Opis stanowiska:

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży papierniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Brygadzisty. Nowo wybudowany zakład z nowoczesnym parkiem maszynowym zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej. Jednym z elementów podjęcia współpracy na tym stanowisku jest czasową relokacją w okolice Poznania. Nasz Klient zapewnia wówczas zakwaterowanie oraz dodatek relokacyjny.
 Zadania:
  • Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników podczas zmiany w przydzielonym obszarze
  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Raportowanie wyników
  • Monitorowanie zużycia surowców i materiałów
  • Uczestnictwo w nowych projektach, usprawnieniach procesu, podnoszeniu bezpieczeństwa oraz ergonomii w przydzielonym obszarze.
  • Współpraca z Kierownikiem Obszaru Produkcyjnego w celu efektywnej realizacji planu produkcyjnego

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w branży papierniczej)
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami
  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Sumienność, odpowiedzialność i szybkość działania
  • Znajomość Lean Management oraz praktyczna znajomość oprogramowania typu ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do świąt)
  • Program rekomendacji dla pracowników
  • Przyjazną atmosferę
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość dalszego rozwoju

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1154568
  • • Data aktualizacji:22-10-2021
  • • Data zamieszczenia:10-09-2021

FAQ-Pomoc Kontakt