SMART-HR

SMART-HRJesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stanowisko:

Pracownik produkcji stolarki aluminiowej

Miejsce pracy: Polska, podlaskie, Sosnowiec

Opis stanowiska:

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego Klienta firmy zajmującej się stolarstwem aluminiowym, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik produkcji stolarki aluminiowej
Miejscepracy: Sosnowiec, woj. śląskie.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Obrabianie elementów aluminiowych;
  • Kontrolowanie jakości surowców oraz materiałów z którymi pracuje;
  • Inne prace pomocnicze.

Wymagania:

  • Doświadczenia związanego z produkcją stolarki aluminiowej,
  • Umiejętności w zakresie posługiwania się elektronarzędziami,
  • Efektywnej współpracy z zespołem,
  • Dobrą organizację pracy własnej,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę w ramach umowy o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy,
  • Pracę przy ciekawych projektach,
  • Możliwość nauki od najlepszych w branży, duże możliwości doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:3226037413
  • • Data aktualizacji:15-10-2021
  • • Data zamieszczenia:16-09-2021

FAQ-Pomoc Kontakt