HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi klienta

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Advanced English Speaker Wanted
Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Krakowie, szukamy obecnie osób z biegłym językiem angielskim do działu obsługi klienta.
Do Twoich zadań należeć będzie wsparcie klienta w j. angielskim– telefoniczne, mailowe i za pośrednictwem czatu, budowanie pozytywnych relacji oraz dobrego wizerunku firmy.
Od kandydatów oczekujemy biegłej znajomości j. angielskiego (poziom C1) oraz znajomości MS Office. Szukamy osób dobrze zorganizowanych, komunikatywnych oraz lubiących pracę z ludźmi. Mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta.
Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w znanej firmie o międzynarodowym zasięgu. Firma oferuje również odpowiednie przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy. Oferowane wynagrodzenie - 5000-6500 zł brutto.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:1113181
  • • Data aktualizacji:23-03-2024
  • • Data zamieszczenia:19-01-2022