PROWORK
Logo Pracodawcy

PILNIE Praca dla Fizjoterapeuty  od MAJA 2022 w nowoczesnym prywatnym szpitalu rehabilitacyjnym rejon Sokołow Podlaski. Mile widziany absolwent fizjoterapii. Rozpocznij karierę jako fizjoterapeuta w prywatnej placówce rehabilitacyjnej  i pracuj jako rehabilitant fizjoterapeuta. Zarejestruj się na stronie ProworkPl MED i aplikuj na oferty dla rehabilitantów Mazowiecke/ Sokołów Podlaski

Stanowisko:

Fizjoterapeuta praca szpital REH Sokołów Podlaski

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Sokołów Podlaski

Opis stanowiska:

ProworkPl MED, w imieniu klienta, prywatnej prywatnej kliniki rehabilitacyjnej o wysokim standardzie usług poszukuje kandydata na stanowisko Młodszy Fizjoterapeuta  do pracy z pacjentami placówki przebywającym na leczeniu w trybie stacjonarnym ( schorzenia neurologiczne, rehabilitacja poszpitalna) jak i rehabilitacja ambulatoryjna ( schorzenia neurologiczne, ortopedyczne, leczenie po-Covidowe) Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentami  na oddziale szpitalnym/ w placówce rehabilitacyjnej. Pracodawca zaprasza również do współpracy absolwentów fizjoterapii z dużą motywacją do pracy i rozwoju zawodowego oraz szkoleń. Zatrudnienie  - elastyczny grafik/ do ustalenia z kandydatem. Pracuj jako rehabilitant fizjoterapeuta w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym Mazowieckie/ rejon Sokołów Podlaski.
ProworkPl MED oferty pracy medycyna. Aplikuj na oferty pracy jako Rehabilitant Fizjoterapeuta i podpisz kontrakt bezpośrednio z prywatną kliniką. Jak znaleźć pracę jako Fizjoterapeuta Mazowieckie?
Zarejestruj się z Prowork PL MED i aplikuj na aktualne oferty dla Fizjoterapeutów różne terminy pracy 2022.

Termin rozpoczęcia: Marzec 2022

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe - fizjoterapia
Doświadczenie jako fizjoterapeuta na oddziałach szpitalnych/ w placówkach rehabilitacyjnych będzie dodatkowym atutem. Mile widziani  absolwenci fizjoterapii.
Empatia, umiejętność utrzymywania przyjaznych relacji z pacjentami i zespołem
Gotowość do podjęcia pracy od marca 2022 lub późniejszy termin do ustalenia.

Oferujemy:

Stała współpraca  i wynagrodzenie do negocjacji - kontrakt lub umowa o pracę
Elastyczne godziny pracy i grafik/ dowolne dni tygodnia
System szkoleń zawodowych dla fizjoterapeutów
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą - prywatna klinika rehabilitacyjna Mazowieckie/ rejon Sokołów Podlaski
Stała praca

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:08-04-2024
  • • Data zamieszczenia:11-04-2022

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: anna@prowork.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';