HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Pierwsza praca w księgowości z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Dla jednego z naszych klientów, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmy z obszaru technologii, poszukujemy osób, które wiążą swoją przyszłość z księgowością.
Jeśli:
  • ukończyłeś studia z obszaru finansów (lub jesteś w trakcie);
  • posiadasz min. pół roku doświadczenia w obszarze księgowości (AP/AR) – ukończyłeś staż lub praktyki;
  • bardzo dobrze posługujesz językiem niemieckim oraz angielskim (poziom B2/C1);
  • zetknąłeś się już z systemem SAP;
  • masz wysokie umiejętności interpersonalne i te związane z zarządzaniem czasem;
  • a w dodatku chcesz zdobywać wiedzę oraz doświadczenie
ta oferta pracy jest dla Ciebie!
Co będzie należało do twoich codziennych zadań?
  • tworzenie zamówień sprzedaży;
  • kontakt z klientem;
  • uzupełnianie danych w systemie SAP;
  • przygotowywanie faktur.

Co oferujemy?
  • Prywatna opieka medyczna (wraz z opieką dentystyczną);
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Dostęp do platformy benefitowej;
  • Elastyczne godziny pracy i pracę hybrydową;
  • Dofinansowanie do kursów językowych.

Jeśli więc planujesz swój rozwój w obszarze finansów, nie mogłaś/eś trafić lepiej.
Zachęcamy do aplikowania!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1167329
  • • Data aktualizacji:26-03-2024
  • • Data zamieszczenia:20-07-2022