HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Praca z językiem francuskim!

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Jeśli posługujesz się językiem francuskim, a praca z klientem nie jest Ci obca – to oferta właśnie dla Ciebie!
Do nowego zespołu szukamy osób na stanowisko specjalisty do spraw obsługi klienta posługujących się językiem francuskim. Twoim głównym obowiązkiem będzie przede wszystkim wsparcie klientów indywidualnych za pośrednictwem telefonu i innych narzędzi.
 Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Stanowisko w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pracę w formie hybrydowej
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, platforma kafeteryjna i inne)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

 Czego oczekujemy?
  • Znajomości języka francuskiego (B2/C1)
  • Znajomości języka angielskiego (B1/B2)
  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin
  • Zaangażowania i chęci do nauki
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Zapraszam do wysłania swojej aplikacji, aby poznać więcej szczegółów :)
Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1167938
  • • Data aktualizacji:24-04-2024
  • • Data zamieszczenia:10-08-2022