HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Konsultant do spraw obsługi klienta francuskojęzycznego

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Dla mocno rozwijającej się międzynarodowej korporacji z branży turystycznej, szukamy osób na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta z językiem francuskim.
TWOJE OBOWIĄZKI: Kontakt z klientami za pomocą telefonu, bądź maila, udzielanie im odpowiedzi, a także rozwiązywanie drobnych problemów.
OCZEKUJEMY: Znajomości języka francuskiego na poziomie C1 oraz angielskiego na poziomie B2, dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin, pozytywnego nastawienia oraz chęci do nauki! :)
OFERUJEMY: Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, zdobycie pierwszego doświadczenia korporacyjnego, pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna), dofinansowanie do szkoleń, które pomogą Ci umocnić Twoje kompetencje.
Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem!
Nie zwlekaj, APLIKUJ! :)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1172115
  • • Data aktualizacji:20-04-2024
  • • Data zamieszczenia:12-12-2022