HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Inżynier serwisu

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Naszym klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w branży urządzeń procesowych i laboratoryjnych (m.in., wytrząsarki, wiskozymetry, bioreaktory, inkubatory i piece). Firma zatrudnia prawie 1000 pracowników w 10 lokalizacjach na świecie, a głównymi klientami jej są takie firmy jak Procter & Gamble i Bayer.
Na potrzeby rozwijanego Działu Serwisowego poszukujemy osoby zainteresowanej stanowiskiem Inżyniera serwisu.
Zadania:
  • Analiza i przeprowadzanie napraw oraz przeglądów austriackich urządzeń laboratoryjnych;
  • Wykonywanie serwisu w ramach gwarancji i po ustaniu jej;
  • Dokonywanie przeglądów stanów magazynowych;
  • Organizacja wysyłki naprawionego sprzętu do klienta;

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe – Mechatronika, Elektronika lub tożsame;
  • Doświadczenie w naprawach, montażu i instalacji urządzeń technicznych;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, nastawienie na rozwój osobisty;
  • Gotowość do zagranicznych szkoleń;

W zamian firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, interesujące wynagrodzenie oraz pakiet benefitów, włącznie z ubezpieczeniem na życie, ubezpieczeniem zdrowotnym, kartą sportową, dofinansowaniem do nauki języka obcego. Dodatkowo firma oferuje możliwość skorzystania ze szkoleń pracowniczych i branżowych również zagranicą.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1163541
  • • Data aktualizacji:20-04-2024
  • • Data zamieszczenia:13-12-2022