OTTO Work Force Recruitment

OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o.jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Stanowisko:

Holandia Praca po Nowym Roku Zacznij w styczniu!

Miejsce pracy: Holandia, , Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:

Nowy rok, nowa praca? Czemu nie? Miejsce pracy: Holandia Wynagrodzenie: nawet do 13euro/h Aplikuj już teraz, przygotuj się do wyjazdu i zacznij zarabiać już w styczniu! Po Świętach przydaje się każda para rąk do pracy, zwłaszcza w logistyce. Mamy całą gamę ofert, z której wybierzemy coś, co będzie najlepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Pracuj jako pracownik magazynu, pracownik produkcji lub na innym stanowisku dopasowanym do Twoich potrzeb! Wśród naszych ofert znajdziesz m.in.: *pracę ze znanymi produktami i markami takimi, jak Tommy Hilfiger czy Jumbo, *propozycje od najpopularniejszych firm logistycznych i produkcyjnych, *zatrudnienie w Amsterdamie, Tilburgu, Venlo i innych ciekawych miastach. Masz mnóstwo możliwości! Wybór należy do Ciebie, a my jesteśmy tutaj po to, by wesprzeć Cię w decyzji. W zależności od stanowiska, będziesz wykonywać różne zadania: *zbieranie zamówień, *sortowanie i etykietowanie paczek, *obsługa wózków widłowych, *pakowanie towaru na linii produkcyjnej, *krojenie i przygotowanie pakowanej żywności, *kontrola jakości, *rozładunek/załadunek kontenerów. Co zyskasz, rozpoczynając pracę? *SUPER stawki godzinowe - nawet do 13euro/h *Dodatki płacowe za zmiany nocne, weekendowe i nadgodziny *Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia i stabilne zatrudnienie na pełny etat *Bezpieczny transport do/z pracy *Ubezpieczenie pracownicze *Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich *Telefoniczną pomoc naszych konsultantów 24/7 *Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy) Wystarczy, że: *potrafisz dogadać się po angielsku lub holendersku (znajomość języków bardzo mile widziana, ale spokojnie! To nie jest warunek konieczny, dla wszystkich ofert ) *masz sprawność niezbędną do pracy fizycznej, *chętnie pracujesz w systemie zmianowym. Zgłoś się już teraz! Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przekaże szczegóły. -> +48 71 744 31 00. https://careers-pl-ottoworkforce.icims.com/jobs/19900/login?iis=Job+portal&iisn=recrutepl
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania:

Wystarczy, że:
*potrafisz dogadać się po angielsku lub holendersku (znajomość języków bardzo mile widziana, ale spokojnie! To nie jest warunek konieczny, dla wszystkich ofert )
*masz sprawność niezbędną do pracy fizycznej,
*chętnie pracujesz w systemie zmianowym.

Oferujemy:

Wszystkich zainteresowanych

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:3474940265
  • • Data aktualizacji:01-02-2023
  • • Data zamieszczenia:17-01-2023

Aplikuj na to stanowisko

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita