HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Senior Project Manager

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Dla jednego z naszych klientów – globalnej firmy związanej z bankowością poszukujemy Project Managera w dziale transformacji! Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami i ryzykiem, a metodologia Agile nie jest dla Ciebie zagadką – wyślij nam swoje CV.
Twoja rola: Będziesz odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie projektami (end to end), określaniem i minimalizacją ryzyka, tworzeniem harmonogramów i budżetów. Twoim zadaniem będzie również kontakt z interesariuszami i innymi zespołami w organizacji.
Oferujemy: Proponujemy umowę o pracę z możliwością pracy zdalnej, ubezpieczenie na życie, kartę multisport, prywatną opiekę medyczną, bonus roczny oraz wiele innych.
Wymagamy: Co najmniej 5 lat doświadczenia w kompleksowym zarządzaniem projektami na różnych rynkach (globalnych i lokalnych), znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1. Ważnym aspektem jest znajomość metodologii Agile/Scrum/Prince 2, a także znajomość transformacji procesów (najlepiej w sektorze bankowym)
Serdecznie zachęcam do aplikowania!
Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1173197
  • • Data aktualizacji:24-04-2024
  • • Data zamieszczenia:23-01-2023