HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Key Account Manager

Miejsce pracy: Polska, lubelskie, Lublin

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Jeden z największych producentów papieru, ręczników papierowych w Polsce. Firma, która współpracuje z największymi sieciami handlowymi , hurtowniami krajowymi oraz firmami międzynarodowymi Twoje następne stanowisko
  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój kanału sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długofalowych relacji z nimi
  • Bezpośrednia bieżąca obsługa klientów, negocjowanie i ustalanie szczegółowych warunków współpracy.
  • Inicjowanie oraz podejmowanie działań zmierzających do realizacji planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert, negocjacje handlowe
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
  • Koordynacja spraw sprzedażowych, pilnowanie terminów
  • Przygotowywanie prezentacji
  • Monitorowanie rynku konkurencji
  • Bezpośredni kontakt z sieciami handlowymi, hurtowniami
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w kontaktach B2B
  • Doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu klientów
  • Mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem międzynarodowym oraz znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Gotowość do samodzielnej pracy i silna motywacja
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych oraz negocjacji
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na codzienną, swobodną komunikację
Co zyskujesz?
  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Podstawowe narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie oraz pakiet dodatkowych benefitów
  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:1174330
  • • Data aktualizacji:23-03-2024
  • • Data zamieszczenia:23-02-2023