HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Senior RTR Analyst

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Polska

Opis stanowiska:

Do nowo powstałego zespołu u naszego Klienta z branży consultingowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior RTR Analyst.
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • Sprawdzanie poprawności kontroli przeprowadzonych przez współpracowników
  • Przygotowywanie standardowych kontroli
  • Pełnienie funkcji Key Usera dla nowo wdrożonych audytów
  • Analizowanie potencjalnych zapytań audytu wewnętrznego i zewnętrznego oraz wyjaśnianie niezgodności
  • Udział i prowadzenie regularnych spotkań z klientem (przedstawienie danych, wyjaśnianie niezgodności i błędów)
  • Prowadzenie lub wspieranie projektów z obszaru Digitalizacji, Automatyzacji i Analityki
  • Obsługa skrzynki mailowej zespołu

 Od Ciebie oczekujemy:
  • Biegłej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenia w obszarze audytu wewnętrznego lub zewnętrznego
  • Bardzo dobrej znajomości SAP oraz MS Excel
  • Dążenia do ciągłego doskonalenia procesów
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz komunikacyjnych
  • Dbałości o szczegóły oraz umiejętności planowania i organizacji
  • Znajomość zasad rachunkowości

 W zamian oferujemy:
  • Pracę w rozpoznawalnej na całym świecie marce
  • Możliwości rozwoju w nowo powstałym zespole
  • Czynny udział w budowaniu zespołu
  • Współpraca przy ustalaniu zasad obowiązujących w zespole
  • Udziału w tworzeniu nowej linii biznesowej w ramach firmy
  • Pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, a następnie bezpośrednio u klienta
  • Elastyczne godziny pracy (w ramach pełnego etatu)
  • Praca w pełni zdalna na sprzęcie dostarczanym przez klienta

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1174647
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:08-03-2023