HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Financial Projects Manager / Senior Manager.

Miejsce pracy: Polska, , Polska

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • Biznesowa weryfikacja warunków umów finansowych (np. umowy kredytowe, przejęcia spółek, struktury inwestycyjne, joint venture)
  • Koordynacja projektów finansowych (w tym pracy doradców/prawników) oraz tworzenie, uzgadnianie i monitorowanie harmonogramów ich realizacji
  • Współpraca z międzynarodowymi doradcami prawnymi
  • Negocjacje struktur i warunków finansowania z podmiotami zewnętrznymi (np. bankami, doradcami naszych kontrahentów)
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z bankami finansującymi Grupę
  • Aktywne uczestnictwo w projektach wymagających poszukiwania nowych rozwiązań i tworzenia struktur finansowych
  • Współpraca z różnymi spółkami z Grupy

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia lub pokrewne)
  • Biegła znajomość języka angielskiego, w tym terminologii finansowej oraz minimum podstawowa znajomość terminologii prawnej
  • Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania i prezentowania wniosków
  • Kreatywność, chęć podejmowania nowych wyzwań
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy obszarze finansowym w prowadzeniu projektów, weryfikacji dokumentacji (w tym w języku angielskim), negocjowaniu warunków umów finansowych z podmiotami zewnętrznymi
  • Bardzo dobre posługiwanie się pakietem Office

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1174738
  • • Data aktualizacji:22-04-2024
  • • Data zamieszczenia:08-03-2023