HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Starszy Księgowy

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, globalnej firmy, Banku Inwestycyjnego z główna siedzibą w USA poszukujemy osoby na stanowisko Starszy Księgowy.
 Obowiązki:
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • weryfikacja sprawozdan finansowych (miesiecznych/kwartalnych/rocznych) pod kątem ich zgodnosci z lokalnymi wymaganiami prawnymi
  • przygotowywanie miesięcznych oraz kwartalnych wycen funduszy inwestycyjnych operujacych na rynku nieruchomosci
  • przygotowywanie raportów audytowych
  • zarządzanie zapytaniami klientów i współpraca z nimi
  • wspieranie i szkolenie młodszych stażem członków zespołu

Wymagania:
  • Doświadczenie w księgowości (funduszy, GL, AP, RTR, OTC lub audycie – mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2+)
  • Rozumienie rynków finansowych
  • Dobra znajomość Excela

Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie, z umową o pracę na pełny etat
  • Lokalizacja biura w centrum miasta
  • Kompleksowy program wejścia na pokład i wprowadzenia
  • Elastyczny system pracy (hybryda)
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program benefitowy (np. multisport)
  • Program referencyjny
  • Rozbudowana ścieżka kariery

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1174711
  • • Data aktualizacji:27-03-2024
  • • Data zamieszczenia:08-03-2023