HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Koordynator Działu Podatków

Miejsce pracy: Polska, podkarpackie, Rzeszów

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • Monitorowanie bieżących zmian prawa podatkowego, bilansowego
  • Nadzór nad zestawieniami pod kalkulacje podatkowe
  • Koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo - finansowych w wybranym obszarze, zgodnie z obowiązującymi przepisami wewnętrznymi oraz krajowymi
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP) oraz z audytorami i organami kontroli skarbowych
  • Zarządzanie 5 osobowym zespołem.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • Praktyczne doświadczenie w obszarze księgowości i podatków
  • Minimum 1,5 roku doświadczenia na stanowisku Liderskim
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych (CIT, VAT, WHT, TP)
  • Znajomość systemu  SAP mile widziana
  • Wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, obrotu środkami trwałymi poparta doświadczeniem zawodowym
  • Umiejętność planowania oraz organizowania pracy, samodzielność w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Klient oferuje:
  • Zatrudnienie w firmie międzynarodowej z branży produkcyjnej
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy hybrydowej po 3 miesięcznym okresie wdrożenia
  • Dostęp do najnowszych, innowacyjnych technologii.
  • Przyjazną atmosferę w pracy opartą na firmowych wartościach.
  • Bogaty pakiet socjalny, m.in: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenia na życie, karta Multisport, dostęp do platformy językowej, program poleceń pracowniczych.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Prawo
  • • Nr Ref.:1174886
  • • Data aktualizacji:15-04-2024
  • • Data zamieszczenia:13-03-2023