HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Piping Design Engineer

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Polska

Opis stanowiska:

Naszym Klientem jest jedna z wiodących firm zagranicznych, oferująca najnowocześniejsze usługi doradcze i inżynieryjne zarówno w kraju, jak i na świecie. Wyspecjalizowany zespół inżynierów realizuje wiele innowacyjnych projektów, m.in. dla przemysłu petrochemicznego i chemicznego posiadając biura w Holandii, Belgii, Czechach, Rumunii czy Polsce. W związku z realizacją kolejnych projektów w kraju, firma poszukuje osób zainteresowanych rolą Inżyniera ds. orurowania.
Zadania:
  • Projektowanie instalacji przemysłowych i ciągów technologicznych;
  • Opracowywanie modeli 3D, dokumentacji technicznej i rysunków technicznych oraz specyfikacji maszyn i urządzeń, list materiałowych, obliczeń, rzutów i tras rurociągów;
  • Opracowywanie rekomendacji technicznych;
  • Udział w przeglądach prowadzonych projektów i spotkaniach z przedstawicielami innych branż;
  • Bliska współpraca z klientami w kontekście realizowanych projektów;
  • Współpraca z branżą procesową przy realizowanych projektach;

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe, np. Inżynieria Mechaniczna;
  • Doświadczenie zawodowe, projektowe dla sektora przemysłowego;
  • Praktyczna znajomość branżowych norm oraz modelowania 3D;
  • Znajomość oprogramowania CAD – AutoCAD Plant 3D;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego – w mowie i piśmie;
  • Prawo jazdy kat. B;

Nasz klient poszukuje osoby gotowej do podjęcia zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B. W zamian oferuje stabilne zatrudnienie, pakiet benefitów, dofinansowanie do nauki języków obcych oraz kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Firma oferuje również możliwość pracy zdalnej bądź hybrydowej w zależności od realizowanych projektów.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:1175039
  • • Data aktualizacji:27-03-2024
  • • Data zamieszczenia:17-03-2023