HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Specjalista ds. Sanitarnych

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, lidera branży farmaceutycznej poszukujemy inżynierów na stanowisko Specjalisty ds. Sanitarnych.
Lokalizacja: Warszawa
Firma w związku z prężnym rozwojem planuje zarówno inwestycje nowe jak i reorganizację obecnie działających obiektów produkcyjnych. Osoba na tym stanowisku wspierała będzie firmę w obszarze wewnętrznych instalacji sanitarnych, a także będzie uczestniczyć w procesie inwestycyjnym gdzie swoją wiedzą będzie mogła m.in. wesprzeć w firmę w zakresie - planowania inwestycji, uzyskiwaniu odpowiednich pozwoleń, wybór podwykonawców, nadzorowanie inwestycji.
Poszukujemy osób, które świetnie odnajdują się przy prowadzeniu nowych inwestycji i projektów, a dodatkowo posiadają doświadczenie związane z kwestiami sanitarnymi. Idealny kandydat jest osobą dobrze zorganizowaną nastawioną na cele, a także proaktywnie działającą, która nieustannie nowych rozwiązań i możliwości. Szukamy osób umiejących samodzielnie rozwiązywać problemy, jednocześnie potrafiących działać zespołowo, odpowiedzialnych i skrupulatnych.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w obszarze instalacji sanitarnych
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie nowych inwestycji z wykorzystaniem swojego doświadczenia technicznego w kwestiach sanitarnych
  • Weryfikowania projektów koncepcyjnych/wykonawczych w zakresie branży sanitarnej
  • Współpraca z podwykonawcami i innymi działami w firmie
  • Tworzenie harmonogramów oraz przygotowanie wytycznych (wkład techniczny)

Co oferuje klient:
  • Pracę w energicznym i kompetentnym zespole, gdzie można się rozwijać oraz realizować swoje pomysły
  • Przyjazną atmosferę i elastyczny czas pracy.
  • Możliwość udziału w szkoleniach umożliwiających rozwój kompetencji
  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną, a także ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:1175057
  • • Data aktualizacji:20-04-2024
  • • Data zamieszczenia:17-03-2023