HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Doradca Techniczy

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Mazowieckie

Opis stanowiska:

Twoja następna firma

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent specjalistycznej chemii budowlanej (m.in. systemów izolacji, systemów uszczelnień, dylatacji i inne). Firma jest światowym liderem oferowanych przez siebie rozwiązań w sektorze budownictwa.

Twoja nowa rola

Na co dzień Doradca Techniczny będzie odpowiedzialny za doradztwo techniczne w zakresie systemów dachowych, izolacji, uszczelnień i innych rozwiązań firmy. Będzie to codzienna współpraca z architektami, biurami projektowymi, generalnymi wykonawcami, inwestorami w regionie Polski centralnej, zwłaszcza w województwie mazowieckim. Ponadto, zadaniem DT będzie też doradztwo produktowe, prowadzenie prezentacji, przygotowywanie ofert.

Czego potrzebujesz?

Poszukujemy osób z ze znajomością branży specjalistycznej chemii budowlanej oraz doświadczeniem w pracy z klientem. Od kandydatów wymagamy dobrej znajomości programu AutoCAD. Wykształcenie wyższe techniczne będzie bardzo dużym atutem. Na tym stanowisku poszukujemy osoby ze znajomością języka angielskiego min. na poziomie komunikatywnym . Poszukujemy osób nastawionych na pracę z ludźmi, potrafiących dzielić się wiedzą, zorientowanych na realizację wyznaczonych celów, samodzielnych.

Co otrzymujesz w zamian?

Nasz Klient oferuje ciekawą pracę w znanej i międzynarodowej firmie. Pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, dwuskładnikowe wynagrodzenie (w tym atrakcyjny system premiowy), narzędzia do pracy (telefon, komputer), a także pakiet dodatkowych benefitów.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:1175082
  • • Data aktualizacji:20-04-2024
  • • Data zamieszczenia:17-03-2023