HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

KYC/AML Regulatory Analyst

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, jednej z największych skandynawskich grup finansowych, obecnej na światowym rynku od ponad 150 lat, poszukujemy:
Lokalizacja: Warszawa (praca w modelu hybrydowym lub z biura)
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za: uczestniczenie w projektach KYC/AML klientów korporacyjnych lub instytucji finansowych przede wszystkim z krajów nordyckich, przeprowadzanie całościowego due diligence zgodnie z wysokimi standardami AML/CFT lokalnymi i grupowymi, analizowanie charakteru działalności klienta i struktury organizacji, efektywną komunikację z klientami i stakeholderami w celu uzyskania dokumentacji KYC, zapewnianie oceny ryzyka AML/KYC przy wykorzystaniu firmowych narzędzi i ocenę dodatkowych czynników ryzyka, eskalację nietypowych przypadków, wspieranie innych pracowników i bycie doradcą w obszarze KYC dla zespołów klienta i innych stakeholderów.
Nasz Klient oczekuje: przynajmniej roku doświadczenia w KYC/AML, bardzo dobrych umiejętności analitycznych i przynajmniej bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie. Nasz klient poszukuje pracowników z wysoką etyką działania, umiejętnością i chęcią kontaktu z klientem korporacyjnym, chętnych do samodzielnej pracy oraz profesjonalnego rozwoju i uczenia się, budujących i utrzymujących dobre relacje. Znajomość języka polskiego na tym stanowisku nie jest konieczna. Nasz klient oferuje: pracę z całościowym spojrzeniem na proces KYC w międzynarodowym środowisku z komunikacją i z współpracą z wieloma krajami i jednostkami, z możliwością rozwoju zawodowego w wiodącej skandynawskiej instytucji finansowej, która łączy skandynawskie wartości z lokalnym know-how.
Nasz klient zapewnia umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym, pakietem benefitów (np. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, system bonusowy), elastyczne godziny pracy, solidny program szkoleniowy we wspierającej atmosferze oraz piękne, unikalne biuro i pyszną kawę.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1172447
  • • Data aktualizacji:20-04-2024
  • • Data zamieszczenia:17-03-2023