HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Projektant branży technologicznej

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Polska

Opis stanowiska:

Naszym klientem jest firma należąca do międzynarodowej grupy inżynieryjno-serwisowej, specjalizującej się w rozwoju obiektów przemysłowych i energetycznych. W swoim portfolio grupa posiada kompleksowe rozwiązania dla krajowych i zagranicznych Klientów z zakresu projektów inwestycyjnych, modernizacji, utrzymania, montażu oraz remontów.
Na potrzeby realizowanych projektów w całej Polsce, firma poszukuje doświadczonego Projektanta branży technologicznej związanego z tworzeniem instalacji procesowych dla sektora przemysłowego. Dedykowanym miejscem pracy jest woj. opolskie lub woj. mazowieckie. Możliwa jest praca zdalna.
Do głównych zadań Projektanta będzie należeć:
  • tworzenie oraz modyfikacja ciągów technologicznych na potrzeby budowy instalacji w zakładach produkcyjnych;
  • dostarczanie odpowiedniej dokumentacji technicznej dotyczącej, m.in. specyfikacji technicznej urządzeń i aparatów technologicznych;
  • tworzenie schematów PFD, P&ID oraz UFD;
  • tworzenie obliczeń podstawowych operacji lub systemów rurociągowych;

Wymagania:
  • ukończone studia wyższe techniczne, kierunkowe – Inżyniera procesowa, Technologia chemiczna lub pokrewne;
  • doświadczenie na tożsamym stanowisku;
  • znajomość oprogramowania AutoCAD, ChemCAD, Aspen HYSYS lub Aspen Plus;
  • znajomość aktualnych norm i przepisów dotyczących branży technologicznej;
  • j. angielski – stopień komunikatywny;

W zamian firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B. Kandydaci mają możliwość skorzystać z pakietu benefitów wraz z opieką medyczną, ubezpieczeniem na życie, kursami językowymi. Firma oferuje również liczne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:1173828
  • • Data aktualizacji:22-04-2024
  • • Data zamieszczenia:20-03-2023