HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Specjalista ds. IFS Applications

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. IFS Applications
Raportowanie do: Group IT Director
Rodzaj umowy: umowa o pracę na 3-miesiące okres próbny, kolejna na czas określony 2 lata,
następna na czas nieokreślony
Benefity: prywatna opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa, dodatek urlopowy, 2
dodatkowe dni wolne od pracy, praca zdalna do 10 dni w miesiącu
Miejsce pracy: Skawina
Zakres obowiązków:
Zapewnienie wsparcia merytorycznego dla użytkowników systemu
Przeprowadzanie cyklicznych i wdrożeniowych szkoleń dla użytkowników
Tworzenie dokumentacji dla użytkowników – baza wiedzy/instrukcje
Tworzenie skryptów, procedur i funkcji automatyzujących pracę
Tworzenie i administracja Lobby użytkowników
Tworzenie i administracja zadaniami migracji
Tworzenie i administracja raportów Business Reporter
Administracja uprawnieniami IFS Enterprise Explorer i IFS Aurena Administracja repozytorium plików Konfiguracja i zarządzanie interfejsami
Tworzenie obiektów własnych
Tworzenie raportów podręcznych Instalacja pakietów aktualizacji
Zapewnienie wsparcia merytorycznego dla użytkowników systemu Przeprowadzanie cyklicznych i wdrożeniowych szkoleń dla użytkowników Tworzenie dokumentacji dla użytkowników – baza wiedzy/instrukcje Tworzenie skryptów, procedur i funkcji automatyzujących pracę Tworzenie i administracja Lobby użytkowników Tworzenie i administracja zadaniami migracji Tworzenie i administracja raportów Business Reporter Administracja uprawnieniami IFS Enterprise Explorer i IFS Aurena Administracja repozytorium plików Konfiguracja i zarządzanie interfejsami Tworzenie obiektów własnych Tworzenie raportów podręcznych Instalacja pakietów aktualizacjiZapewnienie wsparcia merytorycznego dla użytkowników systemu Przeprowadzanie cyklicznych i wdrożeniowych szkoleń dla użytkowników Tworzenie dokumentacji dla użytkowników – baza wiedzy/instrukcje Tworzenie skryptów, procedur i funkcji automatyzujących pracę Tworzenie i administracja Lobby użytkowników Tworzenie i administracja zadaniami migracji Tworzenie i administracja raportów Business Reporter Administracja uprawnieniami IFS Enterprise Explorer i IFS Aurena Administracja repozytorium plików Konfiguracja i zarządzanie interfejsami Tworzenie obiektów własnych Tworzenie raportów podręcznych Instalacja pakietów aktualizacjiZapewnienie wsparcia merytorycznego dla użytkowników systemu Przeprowadzanie cyklicznych i wdrożeniowych szkoleń dla użytkowników Tworzenie dokumentacji dla użytkowników – baza wiedzy/instrukcje Tworzenie skryptów, procedur i funkcji automatyzujących pracę Tworzenie i administracja Lobby użytkowników Tworzenie i administracja zadaniami migracji Tworzenie i administracja raportów Business Reporter Administracja uprawnieniami IFS Enterprise Explorer i IFS Aurena Administracja repozytorium plików Konfiguracja i zarządzanie interfejsami Tworzenie obiektów własnych Tworzenie raportów podręcznych Instalacja pakietów aktualizacji
Wymagane doświadczenia zawodowe:
Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z IFS Applications na podobnym stanowisku
Doświadczenie w projektach IT w zakresie wdrożeń i modernizacji systemu IFS
Applications (użytkownik końcowy / konsultant / tester)
Umiejętności rozwiązywania problemów i poszukiwania optymalnych rozwiązań
Wysokie umiejętności interpersonalne, w tym zdolność do skutecznej komunikacji
zarówno z odbiorcami technicznymi, jak i nietechnicznymi na wszystkich poziomach organizacji
Pasja i zaangażowanie w podejściu do obowiązków – postawa proaktywna
Umiejętność pracy pod presją czasu
Znajomość baz danych Oracle Znajomość SQL (PL/SQL)
Dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania w języku C# lub .net
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 361

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:1175161
  • • Data aktualizacji:13-04-2024
  • • Data zamieszczenia:21-03-2023