HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

TAX Manager / PIT Manager PIT with German

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej rozwijającej się firmy oferującej kompleksowe usługi Global Mobility poszukujemy kandydata na stanowisko TAX Manager’a / PIT Manage’a z językiem niemieckim.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie i koordynowanie pracy zespołu odpowiadającego za przygotowywanie rozliczeń podatkowych dla danego kraju. Do jej zadań będzie należało:
  • kompleksowa obsługa pracowników międzynarodowych firm z zakresu global mobility compliance, w szczególności uwzględniając przygotowywanie i weryfikację deklaracji PIT,
  • wsparcie eksperckie zespołu z zakresu global mobility oraz podatku PIT,
  • współpraca firmy w poszerzaniu portfolio świadczonych usług,
  • kompleksowa obsługa Klientów firmy z zakresu przygotowania i weryfikacji zeznań podatkowych,
  • aktywny udział w doskonaleniu procesów,
  • rozwój podległego zespołu.

Idealny kandydat powinien posiadać:
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (w księgowości, podatkach, global mobility lub branżach pokrewnych),
  • dobra znajomość zagadnień prawa podatkowego (preferowany obszar: podatek dochodowy od osób fizycznych – mile widziana znajomość lokalnych przepisów podatkowych z krajów Europy bądź USA/Kanady),
  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową (min. B2),
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność zarządzania czasem,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Nasz klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dopłata do kursów językowych),
  • pracę hybrydową bądź w pełni zdalną.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Hays Poland sp. z o. o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1175326
  • • Data aktualizacji:23-03-2024
  • • Data zamieszczenia:31-03-2023