HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Industrial Sales Engineer (HVAC)

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Naszym klientem jest firma o globalnym zasięgu, specjalizująca się w zakresie ekologicznych rozwiązań dla chłodnictwa. Będąc kluczowym dostawcą wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia oraz układów ogrzewania, posiada ponad 50 zakładów produkcyjnych i ośrodków R&D zlokalizowanych na całym świecie. W związku z rozwojem działu sprzedaży, nasz Klient poszukuje osoby na stanowisko Industrial Sales Engineer.    Twoje następne stanowisko   Na co dzień Industrial Sales Enginner będzie odpowiedzialny za budowanie i rozwijanie biznesu firmy w Polsce poprzez współpracę z wykonawcami, instalatorami oraz Klientami przemysłowymi. Do obowiązków nowozatrudnionej osoby będzie należało zarządzanie sprzedażą projektów technicznych, prowadzenie konsultacji technicznych wśród Klientów, ścisła współpraca z innymi działami firmy, proaktywne wychodzenie w rynek.  Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?   Szukamy kandydatów  z doświadczeniem w branży HVAC oraz współpracy z Klientami biznesowymi. Ponadto osoba ta powinna posaidać wysokie umiejętności techniczne. Idealny Kandydat będzie odznaczał się proaktywnym podejściem i otwartością wobec Klientów, partnerów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Z racji kontaktów z zagranicznymi działami firmy, oczekujemy od Kandydata posługiwania się językiem  angielskim w stopniu przynajmniej komunikatywnym. Co zyskujesz?   W zamian firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz interesujące wynagrodzenie wraz z premią. Pracownicy mogą również skorzystać z ubezpieczenia na życie, prywatnego pakietu medycznego Medicover oraz auta służbowego.   Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:1175818
  • • Data aktualizacji:24-04-2024
  • • Data zamieszczenia:05-04-2023