HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Pierwsza praca w księgowości!

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Kraków

Opis stanowiska:

Księgowy OtC poszukiwany!
Otwieramy dla Ciebie drogę do zdobywania doświadczenia w globalnie znanym przedsiębiorstwie.
Idealny kandydat na to stanowisko posiada:
- min. pół roku doświadczenia w ksiegowości (AR/AP/ staż)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego(min. B2/C1)
- Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP
- Wykształcenie ekonomiczne/ finansowe/ księgowe
- Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
- Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
Twoje przyszłe zadania:
- Tworzenie zamówień sprzedaży i wysyłanie potwierdzeń zamówień do klienta
- Przeglądanie i uzupełnianie zamówień w systemie SAP
- Przygotowywanie faktur, dokumentów wysyłkowych
- Monitorowanie zaległych należności i w razie potrzeby podejmowanie działań następczych w stosunku do klientów
Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie (5800- 6200 zł)
- Pracę hybrydową w międzynarodowym środowisku
- Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
- Fantastyczną atmosferę pracy
- Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne Cv.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1166935
  • • Data aktualizacji:24-04-2024
  • • Data zamieszczenia:05-04-2023