HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Financial Controller

Miejsce pracy: Polska, warmińsko-mazurskie, Ełk

Opis stanowiska:

Your new company
Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuję Kandydata/ Kandydatki na stanowisko Financial Controller dedykowane działowi sprzedaży.
Your new role
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów i raportowanie do grupy
  • Przygotowywanie raportów związanych z zamknięciem miesiąca
  • Przygotowywanie prognoz i budżetu
  • Stała współpraca z działem sprzedaży
  • Przygotowanie analiz sprzedażowych oraz finansowych
  • Analiza kosztów i porównywanie ich z budżetem i prognozą, wyjaśnianie odchyleń
  • Przygotowanie raportów, analiz finansowych wraz z rekomendacją i interpretacją danych
  • Rozwój narzędzi raportowania poprzez modyfikację i wdrażanie usprawnień, tworzenie narzędzi do raportowania

What you'll need to succeed
  • wcześniejsze doświadczenie w obszarze kontrolingu lub finansów/księgowości;
  • dobre umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dokładność
  • doświadczenie w pracy z Excel

What you'll get in return
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet Multisport z dofinansowaniem Pracodawcy
  • Posiłki dofinansowane przez Pracodawcę
  • Pakiet socjalny (świadczenia dla pracowników i ich dzieci z okazji świąt, pożyczki na cele mieszkaniowe, bilety na występy i koncerty, imprezy integracyjne, hala sportowa)
  • System dokształcania i szkoleń, także językowych

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1175839
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:06-04-2023