HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Software Developer IoT (Hamburg)

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Nowa Sól/Hamburg

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Nasz Klient jest jednym z liderów w branży producentów napędów na świecie - zarówno w urządzeniach mechanicznych jak i elektronicznych. Do siedziby głównej w Hamburgu, szukamy Developerów z poziomu junior-senior, którzy będą uczestniczyli m.in. w projektach IoT.
Twoje następne stanowisko
Zadania:
  • Koncepcja techniczna i wdrożenie rozwiązań digitalizacji wokół naszych produktów: przemienników częstotliwości, silników i przekładni w pracy zespołowej w celu gromadzenia, przesyłania oraz wizualizacji i oceny danych z układu napędowego w sposób centralny / zdecentralizowany. Należą do nich rozwiązania oprogramowania operacyjnego dla komputerów PC, Android i iOS, a także rozwiązania z zakresu IOT i technologii brzegowej.
  • Budowa modułowej platformy do zarządzania naszymi rozwiązaniami IIoT i integracji algorytmów przetwarzania danych w ramach rozwiązania digitalizacji.
  • Tworzenie algorytmów (opartych na modelach / danych) do monitorowania stanu / rozwiązań konserwacji predykcyjnej do monitorowania stanu zarówno naszych komponentów napędów, jak i aplikacji.
  • Projektujesz innowacyjne oprogramowanie w zwinnym środowisku projektowym

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w programowaniu w dowolnym języku: C, C++, C #, Python.
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania aplikacyjnego.
  • Już pierwsze doświadczenie w projektach z zakresu digitalizacji / IoT.
  • Mile widziana znajomość techniki napędów elektrycznych i przemienników częstotliwości.
  • Mile widziana znajomość przemysłowych systemów fieldbus (AS-Interface, PROFINET, EtherCAT itp.) oraz technologii Ethernet.
  • Systematyczne podejście do realizacji interdyscyplinarnych projektów oprogramowania.
  • Otwarty gracz zespołowy.
  • Otwartość na relokację w okolice Hamburga.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:1175891
  • • Data aktualizacji:20-04-2024
  • • Data zamieszczenia:07-04-2023