HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Project Manager - Industrial

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łódzkie

Opis stanowiska:

PROJECT MANAGER - INDUSTRIAL
Obecnie dla jednego z naszych klientów, firmy specjalizuje się w zarządzaniu projektami inwestycji przemysłowych, oferującej kompleksowe usługi w zakresie usług inżynierskich, zaopatrzenia oraz zarządzaniu projektami w formule EPCM - poszukujemy osób na stanowisko Project Managera.
Lokalizacja: województwo Łódzkie
Do głównych obowiązków będzie m.in. należało:
• Będziesz odpowiadał za prowadzenie projektów przemysłowych, zapewniając ich jakościową, terminową i budżetową realizacje.
• Będzieszodpowiedzialny za zarządzanie interesariuszami wysokiego szczebla i zarządzanie wszystkimi kontrolami projektu
• Będziesz odpowiadał za kontakt z naszymi klientami jako ambasador firmy• Będziesz częścią większego zespołu projektowego
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika projektu• Gotowość do podróży służbowych
• Doświadczenie przy realizacjach obiektów przemysłowych i magazynowych
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Proaktywne podejście i dobre umiejętności komunikacyjne, a także zdolność pracy w zespole• Umiejętności samodzielnego zarządzania, systematyczność i terminowość
Co oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i udział w ekspansji na terenie Polski
• Pracę w międzynarodowym środowisku z ludźmi pełnymi pasji i chęci do działania
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów
• Narzędzia pracy m.in. samochód służbowy
• Możliwość udziału w szkoleniach i kursach, które podniosą Twoje umiejętności
Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:1175893
  • • Data aktualizacji:20-04-2024
  • • Data zamieszczenia:07-04-2023