HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy Automatyka do działu Utrzymania Ruchu
Twoje następne stanowisko
  • wykonywanie przeglądów zgodnie z harmonogramem, prac konserwacyjnych oraz udoskonaleń
  • prowadzenie prac związanych z diagnostyką oraz nowymi projektami
  • diagnozowanie usterek oraz wykonywanie napraw
  • uzupełnianie dokumentacji serwisowej, sporządzanie specyfikacji
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • prowadzenie i nadzór nad jakością wykonywanych działań prewencyjnych zgodnych z metodą TPM

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • wykształcenie kierunkowe (Automatyka i Robotyka lub Mechatronika lub pokrewne)
  • doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • znajomość sterowników PLC i systemów automatycznych
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • gotowość do pracy zmianowej w systemie 12-godzinnym
  • prawo jazdy kat. B

Co zyskujesz?
  • umowę o pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • wsparcie rozwoju zawodowego wraz z indywidualnym pakietem szkoleń
  • karta sportowa
  • pakiet medyczny
  • imprezy firmowe i pakiet socjalny

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1175737
  • • Data aktualizacji:20-04-2024
  • • Data zamieszczenia:07-04-2023