HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Fraud Analyses and Strategies Specialist

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Gdańsk

Opis stanowiska:

Dołącz do szwedzkiej firmy z sektora bankowego, oferującej usługi kredytowe dla klientów indywidualnych jako analityk odpowiedzialny za statystyczne analizy zagranicznego portfela kredytowego z wykorzystaniem SQL i Excela.
Dołącz do szwedzkiej firmy z sektora bankowego, oferującej usługi kredytowe dla klientów indywidualnych jako analityk odpowiedzialny za statystyczne analizy ryzyka wyłudzeń z wykorzystaniem SQL i Excela.
Wymagania dotyczące kandydata:
  • ukończone studia wyższe (3- lub 5-letnie) – preferowane kierunki ścisłe lub ekonomiczne
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną, codzienną komunikację w mowie i piśmie
  • umiejętność analitycznego myślenia i logicznego wnioskowania
  • posługiwanie się językiem SQL w stopniu pozwalającym na samodzielne prowadzenie analiz
  • znajomość praktyczna pakietu Office (z naciskiem na Excel)
  • preferowane co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych

Zakres obowiązków:
  • analizy ryzyka wyłudzeń przy użyciu: zapytań w języku SQL (MS SQL Server), pakietu Office (głównie Excel)
  • analizy koncentracji przypadków wyłudzeń i wyciąganie wniosków
  • współtworzenie prezentacji dotyczących ryzyka wyłudzeń dla kierownictwa banku – w języku angielskim
  • współpraca bieżąca z analitykami operacji – w języku angielskim
  • współpraca bieżąca z ekspertami ryzyka kredytowego – w języku polskim
  • wsparcie analityczne w zakresie podejrzanych (reklamacyjnych) transakcji kartowych

Co dostaniesz w zamian?
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • pakiet świadczeń pozapłacowych np. pakiet opieki medycznej
  • stałe comiesięczne wynagrodzenie
  • bogatą bazę danych do analiz
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w kameralnej, przyjaznej, a zarazem dynamicznej organizacji z sektora bankowego, osiągającej bardzo dobre wyniki i wchodzącej na nowe rynki
  • współpracę w ramach Grupy operującej w krajach basenu Morza Bałtyckiego oraz Europy Środkowo-Wschodniej i potencjalny dalszy rozwój w jej strukturach
  • pracę w skandynawskiej kulturze organizacyjnej
  • work-life balance

Brzmi to dla Ciebie ciekawie? Jeśli tak, to wyślij nam swoje CV.
Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 361

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1175703
  • • Data aktualizacji:13-04-2024
  • • Data zamieszczenia:07-04-2023