HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Regionalny Doradca Handlowy ds. sieci (woj. śląskie)

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

Regionalny Doradca Handlowy ds. sieci (woj.śląskie)
KAM, doradca handlowy, sieci, leki OTC, firma farmaceutyczna
Regionalny Doradca Handlowy
Zakres obowiązków:
· Realizacja założonych planów sprzedaży zgodnie ze strategią i polityką sprzedażową firmy,
· Rozwój sprzedaży na powierzonym terenie oraz pozyskiwanie nowych klientów tj. małe i średniej wielkości sieci
· Praca z produktami OTC i suplementami diety, rozpoznawalne brandy z silną pozycją na rynku
· Pełna koordynacja procesu sprzedaży u klientów, w tym szkolenie personelu, doradztwo w zakresie oferty, opieka posprzedażowa
· Prowadzenie negocjacji
· Efektywne i optymalne planowanie swojej pracy oraz harmonogramu wizyt u klientów
· Monitorowanie i analiza działań konkurencji na rynku
· Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami, opartych na wiedzy eksperckiej i zaufaniu
Oczekiwania pracodawcy:
· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku we współpracy z Klientami sieciowymi
· Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
· Znajomość nowoczesnych narzędzi handlowych
· Duża samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy własnej
· Mobilność i gotowość do częstych podróży służbowych
· Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
· Czynne prawo jazdy kat. B
· Mile widziana: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiająca dalszy rozwój w organizacji
Nasz Klient oferuje:
· Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia, system premiowy
· Pakiet dodatkowych benefitów
· System szkoleń i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych
· Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku w oparciu o umowę o pracę
· Zestaw narzędzi niezbędnych do pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód
· Elastyczne zarządzanie czasem pracy
HAYS Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Farmacja
  • • Nr Ref.:1175979
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:13-04-2023