HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Lean Expert

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Dolnośląskie

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, zlokalizowanej w centralnej części Dolnego Śląska, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko Lean Experta.
Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za identyfikację oraz wdrożenie optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych;
  • Aktywne podejmowanie działań mających na celu poprawę organizacji, metod, wydajności i jakości pracy poparte analizami;
  • Weryfikacja produktywności oraz wdrożenie ciągłego doskonalenia procesów;
  • Wsparcie w standaryzowaniu procesów;
  • Współpraca z działami technicznymi i produkcyjnymi;
  • Kształtowanie polityki Lean;
  • Organizacja i podejmowanie działań na rzecz ciągłego podnoszenia kwalifikacji i świadomości pracowników (w tym akcji promujących właściwe postawy oraz szkolenia z zakresu Lean)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • znajomość zagadnień optymalizacji procesów Lean Management,
  • bardzo dobra znajomość Ms Office,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, premię oraz pakiet benefitów (w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, kurs języka obcego) oraz dodatek do dojazdów do pracy.
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1176023
  • • Data aktualizacji:13-04-2024
  • • Data zamieszczenia:14-04-2023