HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Back Office Support

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta z branży leasingowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego Klienta, dotyczących kalkulacji leasingowych, wycen przetargowych oraz dokumentacji dot. pojazdów. Inne zadania to współpraca z dealerami oraz zespołem Obsługi Klienta w celu zbierania danych oraz pomoc w przygotowywaniu ofert.
Poszukujemy osób skrupulatnych, przykładającą dużą uwagę do szczegółów oraz cechujących się analitycznym myśleniem. Mile widziane doświadczenie w pracy z dużą ilością danych, dokumentami lub w obsłudze klienta.Mile widziana znajomość programu MS Excel oraz komunikatywna znajomość języka Angielskiego (B1/B2).
Oferujemy możliwość długofalowej współpracy po okresie próbnym, atrakcyjne wynagrodzenie i dofinansowanie do benefitów pozapłacowych, możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz pracę hybrydową po szkoleniu stacjonarnym.
Oferta dotyczy zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 12 miesięcy z możliwością długofalowej współpracy.
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów (Hybryda)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:1176244
  • • Data aktualizacji:20-04-2024
  • • Data zamieszczenia:21-04-2023