HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Vision System Engineer

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Inżyniera ds. Systemów wizyjnych do firmy zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej:
Twój zakres obowiązków
• Ustawianie systemów wizyjnych (w tym systemów wizyjnych sprzężonych z manipulatorami)
• Monitorowanie i optymalizacja procesów inspekcyjnych zw. z systemami wizyjnymi
• Rozwiązywanie problemów związanych z procesami automatycznej kontroli wizyjnej
• Proponowanie i implementacja nowych rozwiązań opartych o systemy wizyjne
• Testowanie systemów wizyjnych i ich konfiguracji
• Definiowanie wymagań, parametrów i tworzenie dokumentacji dla systemów
• Prowadzenie szkoleń dla operatorów produkcji mających związek z systemami wizyjnymi
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka lub pokrewne)
• Wysokie zdolności analitycznego myślenia, dokładność, sumienność
• Znajomość podstaw dot. systemów wizyjnych (Keyence lub inne) oraz algorytmów przetwarzania obrazu w zastosowaniu automatycznej inspekcji produktów (mile widziana znajomość środowiska HALCON, Adaptive Vision Studio)
• Dobra znajomość komputerowych narzędzi do analizy oraz prezentowania danych (Excel, Power Point)
• Dobra znajomość angielskiego (język techniczny)
• Doświadczenie w pracy z systemami wizyjnymi oraz programowaniu w środowisku Visual Studio
Klient oferuje:
• Pracę w oparciu umowy o pracę w wysoko zautomatyzowanym zakładzie
• Stałe godziny pracy
• Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń oraz ciekawe, innowacyjne projekty
• Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole Sekcji Systemów Wizyjnych
• Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, imprezy firmowe oraz inne)
Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:1176233
  • • Data aktualizacji:20-04-2024
  • • Data zamieszczenia:21-04-2023