HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Kadr

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Szczecin

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta świadczącego usługi księgowe, audytorskie oraz doradcze poszukujemy kandydata na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Kadr.
Do Twoich obowiązków należeć będzie prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników (aktualizacja, porządkowanie, archiwizacja), rozliczanie czasu pracy pracowników (ewidencjonowanie, kontrola kart czasu pracy, list obecności, rocznych kart ewidencji, obecności w pracy) a także prowadzenie ewidencji w zakresie urlopów, zwolnień lekarskich i innych nieobecności.
Od kandydata oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2), biegłej obsługi Excella oraz kompleksowej znajomości przepisów z obszaru kadr. Idealny kandydat to osoba z minimum 3-letnim doświadczeniem w obsłudze personalnej. Mile widziana umiejętność obsługiwania się programem Enova lub Optima.
Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na rok czasu – z możliwością przedłużenia. Konkurencyjne wynagrodzenie 8 000 – 10 000 PLN brutto (w zależności od doświadczenia), a także pakiet benefitów pracowniczych (dofinansowanie do karty multisport, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie).
Oferujemy możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1175906
  • • Data aktualizacji:23-03-2024
  • • Data zamieszczenia:21-04-2023