HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Nasz Klient, globalny koncern zajmujący się usługami car-as-a-service, poszukuje do swojego oddziału w Krakowie, specjalisty ds. sprzedaży samochodów.
Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
  • obsługiwanie i pozyskanie klientów zainteresowanych zakupem samochodów używanych,
  • dobór odpowiednich rozwiązań finansowych dostosowanych do potrzeb klienta,
  • prowadzenie dokumentacji m.in. ze sprzedaży, jazd testowych, przyjmowania pojazdów do magazynu,
  • realizowanie zadań sprzedażowych: ilościowych i jakościowych,
  • dbałość o estetykę ekspozycyjnych samochodów na placu,
  • prowadzenie jazd testowych i przyjmowanie pojazdów do magazynu (fizycznie),
  • przygotowywanie samochodów do zwrotu oraz ich wydawania klientom z aukcji jak i klientom B2C,
  • ścisłą współpracę z działem technicznym, logistycznym i raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży motoryzacyjnej lub silne zainteresowanie motoryzacją,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1),
  • jesteś bardzo dobrze zorganizowaną, zdeterminowaną , lubiącą dążyć do ustalonych celów osobą,
  • lubisz pracę w zespole, pod presją czasu,
  • interesujesz się motoryzacją,
  • posiadasz dobrą znajomość obsługi komputera w tym pakiet MS Office, posiadasz prawo jazdy kat. B

Co zyskujesz?
  • Stabilną i ciekawą pracę w jednym z największych koncernów w Polsce i na świecie,
  • możliwość rozwoju w firmie z rozpoznawalną marką oraz wysokim udziale w rynku,
  • firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę tymczasową, zapewnia wszelkie narzędzia pracy (laptop, telefon) atrakcyjne wynagrodzenie + premię oraz pakiet dodatkowych benefitów (prywatną opiekę medyczną, kartę multisport).

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:1176276
  • • Data aktualizacji:23-04-2024
  • • Data zamieszczenia:24-04-2023