HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

IOS Developer

Miejsce pracy: Polska, , Polska

Opis stanowiska:

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.
Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
iOS Developer
Lokalizacja: praca zdalna
Branża: bankowość
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długoterminowa
Stawka: 130-155 PLN/h netto + VAT
Start date: ASAP
Godziny pracy: standardowe
Praca zdalna: praca zdalna
Czym będziesz się zajmował:
  • Tworzenie oprogramowania na platformach iOS
  • Dokumentacja kodu
  • Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Praca w SCRUM

Co otrzymasz:
  • Możliwość pracy dla klienta z branży bankowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
  • Min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku iOS Developer
  • Znajomość Swift 5 oraz Objective-C
  • Umiejętność pracy ze wzorcami projektowymi MVP, MVVM, VIPER
  • Znajomość cyklu życia aplikacji na platformie iOS
  • Umiejętność pracy z git/GitLab

Co będzie Twoim dodatkowym atutem:
  • Znajomość ReactiveObjC
  • Znajomość CocoaPods
  • Doświadczenie z Firebase SDK
  • Wiedza na temat bezpieczeństwa danych, szyfrowania i sposobach zabezpieczania danych klientów
  • Doświadczenie w pracy w bankowości

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
3. Rozmowa techniczna z Klientem – 1-2 spotkania
4. Oferta
5. Witamy w projekcie!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:1176476
  • • Data aktualizacji:27-04-2024
  • • Data zamieszczenia:28-04-2023