HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Brand Manager

Miejsce pracy: Polska, , Katowice

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy medycznej, którą tworzą nowoczesne ośrodki i laboratoria medyczne. Poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko – Brand Managera.
 Praca w siedzibie w Katowicach lub zdalna
 Główne zadania tej roli to:
  • Planowanie i koordynacja pracy przy kampaniach digital
  • Współpraca z agencją przy tworzeniu planu kampanii digital
  • Koordynacja działań agencji SEO
  • Obsługa strony strony internetowej
  • Koordynacja działań związanych z przygotowywaniem materiałów reklamowych
  • Obsługa social media
  • Koordynacja obsługi narzędzi dot. opinii klientów
  • Analiza działań konkurencji

Wymagania wobec kandydatów:
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość narzędzi do analizy działań marketingowych
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych
  • Znajomość obszaru digital i performance marketingu
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
  • Kreatywność i poszukiwanie optymalnych rozwiązań
  • Praktyczna znajomość CMS WordPress (mile widziane)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Co firma oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w dobrze rozwijającej się firmie medycznej.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Pakiet benefitów
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Możliwość pracy zdalnej dla osób mieszkających poza Aglomeracją Śląską

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Marketing, Promocja, PR
  • • Nr Ref.:1176466
  • • Data aktualizacji:13-04-2024
  • • Data zamieszczenia:28-04-2023