HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta – firmy farmaceutycznej obecnej na polskim rynku od 10 lat - poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży na terenie woj. Małopolskiego.
Główne zadania w tej roli to:
- Zarządzaniem podległym zespołem przedstawicieli medycznych (motywowanie, rozwijanie, udzielanie informacji zwrotnej)
- Odpowiedzialność za wyniki regionu na podległym terenie
- Wdrażanie strategii marketingowej oraz praca merytoryczna z lekarzami
- Analiza danych rynkowych oraz działań konkurencji
- Współpraca z kluczowymi przedstawicielami środowiska medycznego
 Wymagania wobec Kandydatów to
- Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem przedstawicieli medycznych promujących leki Rx
- Umiejętność przewodzenia i motywowania zespołu Przedstawicieli Medycznych
- Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i organizacji pracy
- Otwartość na zmiany i stała chęć nauki, inicjatywa w działaniu
- Doświadczenie w pracy w środowisku lekarzy POZ
- Otwartość na zmiany i zaangażowanie - Prawo jazdy kategorii B.
- wykształcenie wyższe
 Firma zapewnia:
- Umowę o pracę
- Bogaty pakiet szkoleń wstępnych
- Premię uzależnioną od wyników
- Opiekę medyczną od pierwszego dnia pracy
- Pakiet benefitów od 8 miesiąca pracy
- Narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód służbowy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Farmacja
  • • Nr Ref.:1173867
  • • Data aktualizacji:20-04-2024
  • • Data zamieszczenia:28-04-2023