HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Sales Analyst

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta - europejskiego lidera, jeżeli chodzi o produkcję sushi, który również prężnie rozwija pozostałe brandy wchodzące w skład portfolio – gotowe obiady, lunche, śniadania i przekąski poszukujemy osoby na stanowisko Analityk Sprzedaży.
Obowiązki:
  • Analiza danych sprzedażowych i identyfikacja trendów w sprzedaży
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dotyczących wyników sprzedaży
  • Projektowanie i wdrażanie systemów raportowania w celu automatyzacji procesów analizy sprzedaży
  • Śledzenie kursu euro
  • Research rynku, analiza marżowości danego produktu, uwzględnienie kursu walut, analiza odchyleń
  • wsparcie działu sprzedaży, finansowego, operacyjnego

Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w analizie sprzedażowej, w firmie produkcyjnej z produktami świeżymi
  • Rozumienie specyfiki sprzedaży, produkcji produktu świeżego
  • Doświadczenie we współpracy z planistami produkcji
  • Umiejętności analityczne oraz umiejętność pracy z narzędziami analitycznymi
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość systemu Streamsoft będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • opiekę medyczną
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • szkolenia specjalistyczne i z kompetencji osobistych
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów
  • czynny udział w budowaniu oraz rozwoju firmy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • comiesięcznie doładowywaną kartę lunchową
  • elastyczne godziny pracy

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:1176468
  • • Data aktualizacji:22-04-2024
  • • Data zamieszczenia:01-05-2023