HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

HR Manager

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łódzkie

Opis stanowiska:

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej, o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko HR Managera (okolice Łodzi).
Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Zarządu w podejmowaniu strategicznych decyzji HR
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem (3 lokalizacje)
  • Rewizja procesu ocen pracowniczych, zaproponowanie nowych rozwiązań
  • Uspójnienie procesów HR, digitalizacja
  • Opracowanie i wdrożenie planów sukcesji, planów rozwojowych
  • Rewizja systemu motywacyjnego, implementacja nowych rozwiązań
  • Współpraca z Zarządem w celu zapewnienia i ciągłego doskonalenia odpowiednich narzędzi, systemów i zasad, zgodnie z najlepszymi praktykami i trendami rynkowymi
  • Aktywne wspieranie menedżerów w podejmowaniu kluczowych decyzji personalnych, rekomendowanie działań zarówno naprawczych jak i rozwojowych
  • Podejmowanie działań mających na celu budowanie zaangażowania pracowników
  • Podejmowanie inicjatyw z zakresu EB

Wymagania:
  • Min. 6-letnie doświadczenie na stanowisku HR Managera lub pokrewnym
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Doświadczenie w tworzeniu i implementowaniu rozwiązań z zakresu HR
  • Doświadczenie we współpracy z Zarządem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność budowania relacji na wszystkich szczeblach
  • Asertywność, umiejętność rekomendowania działań i efektywnego podejmowania decyzji biznesowych
  • Otwartość na podróże służbowe (3 lokalizacje)

Oferowane:
  • Umowa o pracę
  • Auto służbowe
  • Dodatkowe benefity
  • Atrakcyjna premia roczna
  • Współpraca z Centralą, udział w globalnych projektach HR

Kluczowe umiejętności i cechy:
  • HR Partnering
  • Coaching
  • Projekty HR
  • Prawo pracy
  • Umiejętność dostosowywania rozwiązań HR do środowiska biznesowego
  • Energia, asertywność, otwartość, gotowość do podejmowania inicjatywy

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:1170720
  • • Data aktualizacji:22-04-2024
  • • Data zamieszczenia:01-05-2023