HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Junior GL Accountant z językiem Czeskim

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej, rozwijającej się firmy z Katowic, która zajmuje się dostarczaniem usług dla przemysłu poszukujemy osoby na stanowisko Junior GL Accountant z językiem Czeskim.
 Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za procesy księgowe w dziale Księgi Głównej (GL). Do jej zadań będzie należało:
  • Analiza i rozliczanie kont księgi głównej dla podmiotów czeskich
  • Uzgadnianie sald kont księgi głównej
  • Księgowanie wyciągów bankowych, faktur, PK oraz innych
  • Dostarczanie danych do przygotowania sprawozdań finansowych oraz raportów
  • Konsolidacja i potwierdzanie sald i transakcji dla wyznaczonej jednostek
  • Udział w czynnościach związanych z procesem zamknięcia miesiąca
  • Udział w transferze procesów z innych lokalizacji do oddziału w Katowicach
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji i procedur procesowych
  • Współpraca z innymi działami oraz oddziałami firmy
  • Udział w projektach z zakresu finansów

  Idealny kandydat powinien posiadać:
  • wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru finansów i księgowości)
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • wiedzę z zakresy finansów i księgowości
  • znajomość języka czeskiego oraz angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość pakietu MS Office i programu Excel

  Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w międzynarodowej organizacji,
  • elastyczny system pracy oraz możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Katowic
  • dodatkowe benefity ( m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).

  Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1173879
  • • Data aktualizacji:20-04-2024
  • • Data zamieszczenia:05-05-2023