HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Przedstawiciel Farmaceutyczny (dermokosmetyki)

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Gdańsk

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z portfolio dermokosmetycznym, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko Przedstawiciela Farmaceutycznego.
Teren pracy obejmuje województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie i warmińsko-mazurskie.
Główne zadania w tej roli:
- realizacja celów sprzedażowych,
- prezentacja oferty handlowej,
- wprowadzanie nowości na rynek oraz rozwój dystrybucji,
- dbanie o prawidłową ekspozycję produktów firmy,
- przeprowadzanie szkoleń personelu dotyczącego portfolio i nowości w asortymencie,
- prowadzenie aktywności promocyjnych, marketingowych,
- monitorowanie działań konkurencji,
- bliska współpraca z działami sprzedaży oraz marketingu.
Oczekiwania wobec Kandydatów:
- min. 2 lata na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży OTC lub dermokosmetycznej (doświadczenie we współpracy z aptekami),
- znajomość technik negocjacji oraz technik sprzedaży,
- bardzo dobre umiejętności analityczne,
- wiedza na temat branży farmaceutycznej,
- dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Outlook, Word, PowerPoint).
Nasz Klient oferuje:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- opiekę medyczną,
- ubezpieczenie grupowe,
- dofinansowanie do wypoczynku,
- dofinansowanie do karty Multisport,
- samochód służbowy,
- telefon komórkowy,
- tablet.
Zapraszam do aplikowania.
HAYS Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Farmacja
  • • Nr Ref.:1176531
  • • Data aktualizacji:22-04-2024
  • • Data zamieszczenia:08-05-2023