HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

HR and Payroll Manager

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Gliwice

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej w związku z otwarciem pierwszego zakładu produkcyjnego w Polsce, w okolicach Gliwic, poszukujemy HR and Payroll Managera.
 Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za kształtowanie i realizację strategii personalnej w organizacji oraz nadzór nad obszarem kadrowo-płacowym. Będzie również wsparciem dla kadry managerskiej. Do jej zadań będzie należało:
  • Kształtowanie i realizacja polityki HR.
  • Tworzenie, wdrażanie i koordynacja procesów oraz procedur HR (rekrutacje, onboarding/offboarding, systemy motywacyjne, oceny okresowe, programy rozwojowe i szkoleniowe).
  • Nadzór nad obszarem kadrowo-płacowym w organizacji.
  • Zapewnienie zgodności lokalnej polityki HR z obowiązującymi przepisami.
  • Wsparcie i doradztwo dla kadry zarządzającej w zakresie prawa pracy oraz polityki zatrudniania i wynagradzania pracowników.
  • Wsparcie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
  • Inicjowanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie najlepszych praktyk, metod i narzędzi z zakresu HR.
  • Kształtowanie kultury organizacyjnej.
  • Wdrażanie działań związanych z planowaniem szkoleń i identyfikacją talentów w organizacji oraz dbanie o ich rozwój.
  • Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby biznesu.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

  Idealny kandydat powinien posiadać:
  • Minimum 5 latnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Znajomość narzędzi HR, doświadczenie w realizacji działań HR,
  • Praktyczną znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu „miękkich” i „twardych” procesów HR.

  Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowego zakładu produkcyjnego oraz dalszego rozwoju zawodowego,
  • dużą samodzielność a także wsparcie międzynarodowego zespołu,
  • dodatkowe benefity.

  Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:1176639
  • • Data aktualizacji:23-04-2024
  • • Data zamieszczenia:09-05-2023