HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Key Account Manager (Pharmacies)

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z portfolio dermokosmetycznym, poszukujemy obecnie Kandydata/Kandydatki na stanowisko Key Account Manager (współpraca z sieciami aptecznymi).
 Miejsce pracy: biuro w Warszawie plus praca w terenie
Główne zadania w tej roli to:
- Zarządzanie i rozwijanie relacjami z kluczowymi klientami – sieci apteczne
- Wdrażanie strategii sprzedażowej i rozwijanie planów działań
- Analizowanie danych i przygotowywanie raportów sprzedaży
- Aktywny udział w przygotowaniu strategii sprzedaży
- Rozwój bazy klientów
- Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów
- Współpraca z działami szkoleń u klientów
- Raportowanie, m.in. działań konkurencji, sytuacji rynkowej, potencjalnych możliwości biznesowych.
 Wymagania wobec Kandydatów to:
- doświadczenie min. 2 lata na stanowisku KAM w branży dermokosmetycznej (doświadczenie we współpracy z kupcami oraz aptekami)
- znajomość technik negocjacji oraz technik sprzedaży
- bardzo dobre umiejętności analityczne
- wiedza na temat branży farmaceutycznej
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- udokumentowane wcześniejsze sukcesy
 Firma zapewnia:
- Umowę o pracę
- Premię roczną uzależnioną od wyników
- Narzędzia pracy (samochód służbowy, tel. komórkowy, laptop)
- Opieka medyczna
- Ubezpieczenie grupowe
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Dofinansowanie do karty Multisport
Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Farmacja
  • • Nr Ref.:1176725
  • • Data aktualizacji:24-04-2024
  • • Data zamieszczenia:10-05-2023